Pages

Pengumuman

Salam Sejahtera kepada semua Pelanggan Lady Kiki Bundle,

Lady Kiki Bundle menjual dress dan skirt dari Japan & US. Juga ada blaus dan pants dari Aussie, yang kebanyakkan saiznya agak besar sedikit.

Tempahan boleh dibuat seperti biasa, dan direspon bila beroperasi semula.

Pengeposan akan dibuat dibuat sekali seminggu mengikut kesesuaian waktu yang saya ada.. Harap dapat bersabar, jika saya terlambat balas mahupun pos. Tapi jika anda perlukan barang dengan kadar segera, sila maklumkan.

Bagi yang mencari pakaian2 atau barangan lain boleh layari Baby Chiko

Please type subject 'LKB ' & email to 'annxack@gmail.com' to place order

Semua urusan pesanan hanyalah melalui emel.


Terima kasih.
Jazakallah ♥ Nz

Size Chart Guideline

Use this women's shirt sizing chart below as a general guideline only:
Ladies Regular Shirt or Blouse Sizes
Size
Numeric Size
Bust (Inches)
XS
4
32½"
S
6 - 8
35"
M
10 - 12
37½"
L
14 - 16
40½"
XL
18 - 20
43½"
XXL
22 - 24
46½"
XXXL
26 - 28
49½"
Ladies Plus Sizes
1X
16-18
39"-42"
2X
20-22
42"-45"
3X
22-24
45"48"
4X
24-26
48"51"
5X
26-28
51"-54"




Dress Sizes Table for Women

USUS (L)UKEuropeItalyAustraliaJapan
2X-Small4323665
4Small6343887
6Small83640109
8Medium1038421211
10Medium1240441413
12Large1442461615
14Large1644481817
16X-Large/1X1846502019
181X/2X2048522221
202X2250542223
223X2452562425
243X2654582627




Blousers and Sweaters Sizes Table for Women

US - CanadaUKEurope
323440
343642
363844
384046
404248
424450
444652